Teplo z CZT neustále zdražuje a zdražovat bude. Zájem odpojení od CZT se každým rokem násobí. První myšlenkou bývalo pořízení vlastní plynové kotelny, popřípadě solárních kolektorů. Provozní zkušenosti ukazují, že nejméně za teplo jednoznačně platí bytové domy s tepelnými čerpadly. Chcete také za teplo platit 259,- Kč za GJ nebo zůstanete u CZT, kde může cena brzo vyšplhat až k 1000 Kč za GJ? Tepelné čerpadlo ACOND pro panelové domy jsme přihlásili do soutěže na několika mezinárodních výstavách a pokaždé získalo hlavní cenu za nejlepší výrobek celého veletrhu!

Tepelné čerpadlo v panelovém domě v Milevsku.

V roce 2012 se kompletně odpojil od CZT dům se 40 byty. Odpojení od CZT neproběhlo bez odporu, místí teplárna přišla se znaleckým posudkem, že cena tepla z tepelných čerpadel bude 600,- Kč/GJ. Teplárna se znalcem se nečekaně zmýlili, cena tepla včetně plateb za jističe vychází například za rok 2014 na 284,- Kč/GJ. Nyní dokonce došlo na zateplení střechy, což by mělo vést k dalšímu snížení ceny za GJ. Obyvatelé panelového domu nešetří jen na poloviční ceně tepla, další nemalé úspory byly dosaženy odstraněním ztrát tepla na cirkulaci teplé vody z výměníkové stanice, spotřeba se snížila. Tyto ztráty nyní nejsou, teplo se vyrábí přímo v domě. Protože byla použita ověřená česká tepelná čerpadla přímo pro panelové domy konstruovaná, nikoliv venkovní jednotky od klimatizací, jsou dosažené úspory vysoké a zařízení jsou téměř bezhlučná. Tento panelový dům s tepelným čerpadlem navštívil se zvědavostí i ministr životního prostředí. Adresa instalace tepelných čerpadel je Písecké předměstí 1302, Milevsko.

Podle informací předsedy SVJ ing. Vaněčka platili v roce 2014 za teplo v největších bytech 4+1 v průměru méně než 2.700,- Kč ročně.

Články: Obyvatelé paneláků říkají …

Chci podrobné výsledky

Fotogalerie – tepelné čerpadlo v panelovém domě v Milevsku

normal-489 normal-488


 

Paneláková tepelná čerpadla v hotelu na Orlíku.

V roce 2012 jsme instalovali tři paneláková tepelná čerpadla do hotelu Orlík na Vystrkově. Instalace proběhla odlišně od bytových domů, strojovny jsou uvnitř a výparníky s krytem venku. V panelových domech se celá technologie umísťuje dovnitř. Tepelná čerpadla vytápí hotel s bazénem a wellness centrem. Musíme přiznat, že pro duhou etapu byl vybrán jiný dodavatel nadnárodní značky. Za více než rok, ale jejich řešení není plně provozuschopné a asi ani nebude. Naše tepelná čerpadla samozřejmě fungují bez potíží. Doporučujeme při výběru navštívit podobné instalace nabízených značek a přihlédnout zejména k technickému a servisnímu zázemí přímo od výrobce.

Chci podrobné výsledky

Fotogalerie – paneláková tepelná čerpadla v hotelu na Orlíku.

 

normal-490 normal-491


Tepelné čerpadlo v panelovém domě v Blatné.

Kvůli neustále rostoucím cenám tepla se rozhodli obyvatelé panelového domu se 41 byty v Blatné v ulici Nerudova odpojit se od CZT a pořídit si vlastní tepelná čerpadla. Nejprve jednali s dodavatelem, který místo tepelného čerpadla používá venkovní klimatizační jednotky s rotačním kompresorem. To je však řešení s poloviční životností a cena tepla vychází samozřejmě také vyšší. Po prohlídkách jinde se nakonec rozhodli pro profesionální tepelná čerpadla českého výrobce pro vnitřní instalaci. Čerpadla jsou tak tichá, že o nich nikdo ani neví a cena tepla vychází na 259,- Kč/GJ včetně všech paušálních plateb!
SVJ nyní vyjednává lepší cenu elektrické energie, cena by ještě měla klesnout přibližně o dalších 15%.

Chci podrobné výsledky

normal-471 normal-470 normal-369


Tepelné čerpadlo v panelovém domě Lišov (okr. ČB)

Na stávající blokovou kotelnu s vysokou cenou 829,- Kč / GJ je napojeno jen několik panelových domů. Při takové ceně se není čemu divit, že se panelový dům s 8 byty od CZT odpojil a pořídil si ověřené vnitřní tepelné čerpadlo ACOND. Velkou váhu při rozhodování měla návštěva několika panelových domů v Loučovicích (chladná oblast) s tepelnými čerpadly ACOND a reálná data o dosahovaných úsporách.

Chci podrobné výsledky

lisov-01_big lisov-02_big


Tepelné čerpadlo v panelovém domě ve Vlašimi.

Protože cena tepla z CZT neustále roste a růst bude, naplánovali obyvatelé domu v ul. Bohuslava Martinů 1558 ve Vlašimi odpojení od CZT a výstavbu vlastní plynové kotelny. Kvůli emisím ale plán ztroskotal. Stavební povolení bylo vyřízeno na dodávku německého tepelného čerpadla. Před samotnou dodávkou ještě obyvatelé navštívili další vzorové instalace několika dodavatelů a zejména kvůli velmi nízké hlučnosti se rozhodli pro české tepelné čerpadlo ACOND vyrobené přímo pro panelové domy. Teplo a teplá voda vychází včetně platby za jistič pod 290,- Kč/GJ.

Chci podrobné výsledky

normal-503 normal-502


 

Tepelné čerpadlo v panelovém domě v Loučovicích č.p. 237.

Dvě tepelná čerpadla vytápí po odpojení od CZT panelový dům na čísle popisném 237. Tepelná čerpadla se instalovala najednou do 5 panelových domů vedle sebe. Do dvou panelových domů jsme dodávali tepelná čerpadla my, ve třech okolních si vybrali švédskou značku. Jedna z těch konkurenčních instalací skončila po vybrání zálohy několika set tisíc Kč. Dodavatelská s.r.o. skončila v likvidaci a nadnárodní výrobce nebyl s SVJ v žádném smluvním vztahu, takže nic neřešil. Pak už si jako dodavatele vybrali nás, přímého výrobce. To je výhodné kvůli garancím a technické a servisní podpoře. Takže i ve třetím panelovém domě nakonec topí spokojeně našimi tepelnými čerpadly ACOND. Naše vnitřní tepelná čerpadla vyvinutá přímo pro panelové domy topí efektivně a hlavně velmi tiše. Dvě konkurenční řešení s venkovními jednotkami nakonec topí také, obzvláště u paneláku se čtyřmi venkovními jednotkami je hlukové porovnání markantní. Je dobré přijet v zimě a poslechnout si to.

Chci podrobné výsledky

 

normal-483 normal-376


Tepelné čerpadlo v panelovém domě v Loučovicích č.p. 239.

V bytovém domě na čísle popisném 239 si také hned od začátku vybrali vnitřní tepelná čerpadla přímo od výrobce a instalace proběhla k naprosté spokojenosti. Přesné údaje o dosažené ceně za GJ ještě nemáme k dispozici. Výpočtově by se měla pohybovat kolem 270,- Kč / GJvčetně plateb za jističe. U ostatních instalací nám výpočet vychází, věříme, že i tady. V každém případě výsledky doplníme.

 

Chci podrobné výsledky

normal-486 normal-487


Tepelné čerpadlo v panelovém domě v Loučovicích č.p. 238.

V čísle popisném 238 se rozhodli využít nabídku švédských venkovních tepelných čerpadel. Smlouvu uzavřeli s malým s.r.o. bez velkých zkušeností s instalacemi tepelných čerpadel v bytových domech a podle toho to i dopadlo. Společnost skončila v likvidaci, záloha v nenávratnu a tepelná čerpadla jsme nakonec dodávali my. Jednat přímo se zkušeným výrobcem je jistota. Přijeďte, poptejte se a porovnejte hluk a úspory sami.

 

Chci podrobné výsledky

normal-485 normal-484


Tepelné čerpadlo v bytovém domě ve Slavonicích.

Před námi dodával tepelná čerpadla do jiného bytového domu ve Slavonicích někdo jiný, použil venkovní jednotky s původem v klimatizaci. Protože takové řešení není pro bytové domy zrovna ideální, odradil tím většinu bytových domů v okolí. Když se okolní bytovky odpojovaly od CZT, přemýšleli tak spíše o plynu. Po prohlídce našeho tichého a úsporného řešení jedním SVJ jsme instalovali alespoň jedno tepelné čerpadlo na adrese Sv. Čecha 106. Jsou naprosto spokojení. Přijeďte v zimě a porovnejte si naše řešení s klimatizačními venkovnímu jednotkami nedaleko. Správné řešení poznáte snadno sami.

 

Chci podrobné výsledky

normal-497 normal-496 slavonice-um slavonice


Tepelná čerpadla v panelovém domě v Broumově 361 – 363.

Broumově se na podzim 2014 odpojilo celé sídliště od CZT! Naprosto jedinečné a senzační je, že bylo na jednom místě použito několik technologií, dvě značky tepelných čerpadel, solární systémy a plynové kotelny. To umožní jednoznačné srovnání a my se na něj hodně těšíme. V tomto velkém panelovém domě v Pionýrské ulici 361 – 363 topí naše tři tepelná čerpadla tři vchody, vedlejší tři stejně velké vchody topí šest menších německých čerpadel. Musíme se pochlubit, naše řešení zabírá méně místa, instalace byla rychlejší, jsme tišší a výsledky ukazují, že jsme i významně úspornější. Také pracujeme bez výpadků a nemusíme jezdit opravovat. Nechceme se takhle chválit, nevypadá to důvěryhodně, zajeďte tam a zeptejte se prosím raději sami. Právě jsme dostali od předsedy SVJ roční vyúčtování za září 2014 až září 2015. Celoroční průměrná cena tepla včetně všech poplatků byla 249,- Kč / GJ. Za teplo a teplou vodu zaplatilo 64 bytů celkem včetně poplatků 276 795,- Kč. Tzn. v průměru 4 325,- Kč za byt ročně, to je 360,- Kč za teplo a teplou vodu měsíčně na byt! A to Broumov leží ve velmi chladné oblasti.

Přehled celkové spotřeby, údaje zpracovává předseda SVJ. Tabulka

 

 

Chci podrobné výsledky

normal-473 normal-472


Tepelná čerpadla v panelovém domě v Broumově 367 – 368.

Velký panelový dům v Pionýrské ulici 367 – 368 vytápíme po odpojení od CZT tepelnými čerpadly celý. Instalace byla rychlá, tepelná čerpadla jsou velmi tichá, spolehlivá a úsporná. Výsledky zatím nemáme, vyúčtování elektřiny chodí jednou ročně. Pokoušíme se zařídit častější.

Chci podrobné výsledky

 

normal-475 normal-474


Tepelná čerpadla v panelovém domě Broumově 375 – 376.

V ulici Čs. Armády 375 – 376 vytápíme polovinu panelového domu tepelnými čerpadly, druhá polovina je vytápěna solárními kolektory v kombinaci s plynem. Přímé porovnání tak bude naprosto průkazné a my se ho nemůžeme dočkat! Zatím jsme se dozvěděli, že investice do tepelných čerpadel byla o dost nižší, než stála srovnatelná kotelna na plyn v kombinaci se solárními panely. Provozně budou tepelná čerpadla také výhodnější, výsledky zveřejníme. Další zajímavé srovnání umožní shodný panelák s naším hned vedle (369 – 372), kde si jedna polovina vybrala plynovou kotelnu a druhá polovina německá tepelná čerpadla. Tam bylo řešení trochu nedomyšlené a před výdechy museli nainstalovat stěnu.

 

Chci podrobné výsledky

normal-477 normal-476


Tepelné čerpadlo v bytovém domě v Jeseníku

Po dlouhých letech, kdy se nedařilo přes odpor města zrealizovat vlastní zdroj tepla pomocí plynových kotlů, rozhodlo se bytové družstvo pro instalaci tepelných čerpadel. Při výběru dodavatele technologie hrály hlavní roli opět výborné výsledky z provozu a reference z instalace tepelných čerpadel v Broumově, kde proběhla prezentace zástupcům bytového družstva. V bytovém domě jsou instalovány 2 ks tepelných čerpadel ACOND TČ 35 – EVI.

 

  

Tepelné čerpadlo v paneláku v Králově Dvoře

Tak jako v jiných městech byl hlavní důvod odpojení vysoká cena tepla za GJ. Zde je však první případ, kdy zůstalo CZT jako bivalentní zdroj. Jedná se o instalaci 2 ks tepelných čerpadel ACOND TČ 35 – EVI, které zajišťují topení a ohřev TUV pro 47 bytových jednotek. Na základě výborných referencí od spokojených zákazníků a skvělých výsledků se společenství vlastníků rozhodlo pro tepelná čerpadla ACOND.

 


Tepelné čerpadlo v paneláku v Liberci

Vzhledem k nejvyšší ceně tepla v celé ČR se společenství rozhodlo pro vlastní zdroj tepla a odpojení od CZT. Po prezentaci tepelných čerpadel na dni otevřených dveří v Broumově a referencí z jiných instalací padla volba na tepelná čerpadla od jediného výrobce tepelných čerpadel pro panelové domy v ČR společnost ACOND. I přes velký odpor dodavatele tepla se podařilo získat stavební povolení a 2 ks tepelných čerpadel ACOND TČ 35 EVI zajištují topení a TUV s výbornými výsledky.

 


Tepelné čerpadlo v paneláku v Lounech

Cena tepla v Lounech patři k nejvyšším v celé ČR. I proto se rozhodla 2 společenství vlastníků pro instalaci vlastního společného zdroje tepla a TUV pomocí tepelných čerpadel. Na základě prohlídky již provedených instalací na dvou panelových domů v Lounech byl vybrán dodavatel technologie společnost ACOND, která jako jediná v ČR vyrábí a instaluje tepelná čerpadla pro panelové domy. V bytovém domě jsou instalovány 3 ks tepelných čerpadel ACOND TČ 35 EVI.

 


Tepelné čerpadlo v paneláku v Nových Hradech

Panelový dům s 16 bytovými jednotkami napojený na malou blokovou kotelnu se rozhodl na základě vysoké ceny za teplo pro vlastní zdroje tepla a TUV. Po prohlídce tepelného čerpadla v bytovém domě v Táboře se rozhodli pro tepelné čerpadlo ACOND TČ 35 EVI. Tepelné čerpadlo je instalováno v bývalém prostoru kolárny a domovní předávací stanice tepla. Obyvatelé panelového domu oceňují především bezhlučný chod zařízení a výborné výsledky z provozu.

 

 


Tepelné čerpadlo v paneláku v Praze

Panelový dům s 16 bytovými jednotkami se rozhodl pro odpojení od CZT. Po výběrovém řízení se společenství rozhodlo pro instalaci tepelného čerpadla ACOND TČ 35 EVI, které je umístěno v suterénu panelového domu. I zde je zajištěno topení a ohřev TUV s výbornými výsledky z provozu. Tepelná čerpadla ACOND vynikají především výbornou účinností, tichostí a dosahují skvělých výsledků.

 

 


Tepelné čerpadlo v Děčíně

Na základě referencí z již zrealizované instalace tepelného čerpadla a vysoké ceně za teplo se rozhodlo bytové družstvo investovat do nového zdroje tepla pomocí tepelných čerpadel. Vzhledem k velikosti objektu jsou instalovány 4 ks tepelných čerpadel ACOND TČ 35 EVI. Nový zdroj bude zajišťovat topení a ohřev TUV pro 72 bytových jednotek. Společně s instalací tepelného čerpadel probíhá i zateplení pláště budovy. Výsledný efekt by měl přinést výrazné snížení nákladů na provoz celého objektu.

Odkaz na webové stránky bytového domu: https://bdweberova.cz/AktualityTemplate?ak=MTAwNDU=


Tepelná čerpadla v novostavbě bytového domu v Českých Budějovicích.

V Nové ulici instalovala firma ACOND tepelná čerpadla do novostavby bytového domu. I díky tomu se byty developerovi dobře prodávaly a s tepelnými čerpadly ACOND počítá i ve svých dalších projektech bytových domů. Instalace byla trochu netypická, strojovny tepelného čerpadla by la umístěna nad výtahovou šachtu a výparníky na střechu. Tepelná čerpadla jsou naprosto tichá.

Chci podrobné výsledky

normal-479 normal-478 normal-391


Tepelné čerpadlo v novostavbě bytového domu v Písku.

V ulici Pod Lesním hř. jsme instalovali tepelné čerpadlo na střechu, nádoby jsou umístěny v přízemí na místě původně plánované plynové kotelny. Byty mají výhled do kraje a některé byty jsou ještě k prodeji.

Chci podrobné výsledky

 

normal-492 normal-493 normal-495 normal-494


Tepelné čerpadlo v panelovém domě v Táboře.

Panelový dům s 24 byty v ulici Pražského povstání 2316, 2317 je vytápěn vnitřním tepelným čerpadlem ACOND. Ve stejné ulici už další panelák také získal stavební povolení k odpojení od CZT, i přes odvolání teplárny.

Chci podrobné výsledky

 

normal-499 normal-498


Tepelná čerpadla v panelovém domě v Jindřichově Hradci.

V Jindřichově Hradci teplárna hodně bránila odpojení od CZT a vydání stavebního povolení. Naštvala tím téměř tisíc lidí, kteří sepsali petici a předali jí městu. Nevím, jestli si tím teplárna pomohla, nicméně tepelná čerpadla už topí a za chladný únor 2015 vyšla cena tepla včetně paušálů za jističe na 280,- Kč za GJ!

 

Chci podrobné výsledky

normal-481 normal-480

Fotogalerie – tepelná čerpadla v panelovém domě v J. Hradci 686

Chci podrobné výsledky

normal-532 normal-531


Tepelné čerpadlo v panelovém domě v Táboře.

Nedaleko první instalace v Táboře, tentokrát na adrese Pražského povstání 2306 – 2307 už jsme také v panelovém domě instalovali tepelné čerpadlo ACOND, sluší mu to tam :-)!

Chci podrobné výsledky

normal-500 normal-501


Tepelné čerpadlo v panelovém domě v Praze.

V ulici Zdiměřická v Praze jsme museli použít dvě tepelná čerpadla, pro které bylo relativně málo místa, hlavně pro prostup na sání a výdech vzduchu. Protože tepelná čerpadla pro panelové domy sami vyrábíme, umíme se přizpůsobit. Výparníky jsme umístnili nad sebe a pro sání a výdech dvou tepelných čerpadel nám stačí jen dva otvory. Tepelná čerpadla jsme již nainstalovali. Zahájení ohřevu teplé vody je dohodnuto na konec května 2015. Kompletní odpojení od CZT je naplánováno na léto 2015.

Chci podrobné výsledky

normal-507 normal-508


Tepelné čerpadlo v paneláku v Karviné, Školská 437/5

Náš nový partner, firma Styrola, instaluje tepelná čerpadla do panelových domů již řadu let. Paneláky se odpojují od CZT. Dříve používala německá tepelná čerpadla. Po prohlídce několika instalací tepelných čerpadel ACOND v panelácích si ihned objednala jejich dodávku pro již rozjednané akce. Rozhodl zejména vyšší výkon tepelných čerpadel ACOND, bezhlučný provoz a perfektní montáž přímo od zkušeného výrobce.

Chci podrobné výsledky

normal-547 normal-546


Tepelné čerpadlo v panelovém domě v Děčíně

Zateplený bytový dům se 17 bytovými jednotkami na adrese Na Valech 1678/1, 405 02 Děčín IV – Podmokly. Vzhledem k velmi vysoké ceně za teplo (724 Kč/GJ) z místní teplárny, se společenství vlastníků jednotek rozhodlo pro nový zdroj vytápění a ohřevu TUV pomocí tepelného čerpadla ACOND TČ 35 – EVI. Při rozhodování o dodavateli tepelného čerpadla byly pro společenství vlastníků rozhodující především poskytované záruční podmínky, tichost tepelného čerpadla a vynikající výsledky z ostatních instalací. Dále také veškerá získaná ocenění, které tepelné čerpadlo ACOND TČ 35 – EVI získalo. Stavební povolení bylo získáno 3 měsíce od podpisu smlouvy. Pokud byste chtěli také platit za vytápění méně než polovinu, pošlete nezávaznou poptávku Ing. Dvořákovi na dvorak@acond.cz nebo zavolejte 777 300 345.

 

Chci podrobné výsledky

normal-549 normal-548


Tepelné čerpadlo v panelových domech v Pelhřimově

Panelový dům v Pelhřimově na adrese Pražská 1431, 1432 a 1433 o celkovém počtu 74 bytových jednotek a třech vchodech, kde jsou řešeny 2 vchody (49 bytových jednotek) třemi kusy tepelných čerpadel ACOND TČ 35 EVI a jeden vchod (25 bytových jednotek) jedním tepelným čerpadlem ACOND TČ 35 EVI a ACOND TČ 20 EVI. Vzhledem k velmi vysoké ceně za GJ (747 Kč/GJ za topení a 724 Kč/GJ za ohřev TUV) se rozhodlo SVJ pro pořízení vlastního zdroje tepla a TUV pomocí tepelných čerpadel. Společně se zástupci bytového družstva, které spravuje panelové domy v okrese Pelhřimov, se byli podívat na instalaci tepelných čerpadel ACOND ve Vlašimi, které jsou v provozu přes 2 roky. Také se byl předseda SVJ podívat na instalace tepelných čerpadel ACOND v Táboře, kde hovořil s vlastníky bytových jednotek. Především dosahované výsledky z provozu, tichost a preciznost provedení tepelných čerpadel ACOND rozhodlo při výběru dodavatele tepelných čerpadel. V současné době probíhá samotná realizace celkem pěti kusů tepelných čerpadel. Velice rádi Vám ukážeme tepelná čerpadla v provozu po jejich spuštění. Zavolejte nebo napište, popovídáme a předvedeme. Ing. Zbyněk Dvořák, 777 300 345, dvorak@acond.cz.

Chci podrobné výsledky

normal-551 normal-550


Tepelné čerpadlo v panelovém domě v Lounech

Při úvahách o vlastním a levnějším zdroji tepla než je CZT dávali obyvatelé přednost plynovým kotlům v kombinaci se solárními panely. Po návštěvách nejrůznějších instalací a zejména návštěvě TČ ACOND v panelovém domě ve Vlašimi se rozhodli pro vnitřní tepelné čerpadlo ACOND. Je tiché a velmi úsporné.

Nechcete si i Vy nechat zdarma zpracovat výpočet úspor a nezávaznou cenovou nabídku?

Chci podrobné výsledky


Tepelné čerpadlo v panelovém domě v Táboře

Na základě zkušeností z již instalovaných tepelných čerpadel v Táboře a dosahovaných výsledků z provozu se bytové družstvo rozhodlo o zřízení vlastního zdroje tepla a tuv pomocí tepelného čerpadla acond. Bytový dům má 19 bytových jednotek a je na Náchodském sídlišti v Táboře.

Chci podrobné výsledky

01 02 03


Tepelné čerpadlo v bytovém domě v Českých Budějovicích

V létě 2016 probíhá instalace tepelného čerpadla do novostavby bytového domu v centru Českých Budějovic. Zkušený developer si již dříve výhodnost vnitřních tepelných čerpadel ACOND vyzkoušel, proto neváhal. Využití tepelných čerpadel je pro developery určitě výhodné, pro potenciální zákazníky jsou lákavé budoucí nízké platby za teplo a teplou vodu. Všechny byty byly vyprodány dlouho před dokončením. TČ zlepšuje také energetický štítek budovy.

Proč byste nemohli za teplo platit méně i Vy?

Chci podrobné výsledky
cb-21-1_big

 


Pro cenovou nabídku volejte Ing. Dvořáka 777 300 345 nebo 382 521 159, popřípadě pište na dvorak@acond.cz, děkujeme.

ACOND a.s. získal Zlatou medaili na Mezinárodním stavebním veletrhu IBF v Brně

ACOND a.s. se zúčastnil soutěže o nejlepší exponát IBF 2014 s Tepelným čerpadlem ACOND TČ35 EVI. V soutěži ACOND získal hlavní cenu Zlatou medaili IBF 2014. Tepelné čerpadlo ACOND TČ35 EVI je určeno k úspornému vytápění bytových, panelových domů.

ACOND a.s. získal na 20.mezinárodním veletrhu Aqua Therm 2014 Zlatou medaili

Soutěže o nejlepší exponát veletrhu Aqua Therm 2014 se ACOND a.s. zúčastnil s Tepelným čerpadlem TČ 35 EVI. Na základě rozhodnutí odborné poroty získalo Tepelné čerpadlo ACOND TČ 35 EVI hlavní cenu veletrhu Zlatou medaili.

d-ibfz-ibfAktualita, Ocenění z veletrhu VODA-KLIMA-VYTÁPĚNÍ 2013

Při příležitosti konání mezinárodního veletrhu VODA-KLIMA-VYTÁPĚNÍ 2013 byla společnosti ACOND a.s. udělena Cena za NEJLEPŠÍ EXPONÁT VELETRHU.

Aktualita, Ministr životního prostředí si prohlédl TČ ACOND

Ministr životního prostředí Tomáš Chalupa se 23.5.2013 přijel podívat do Milevska na vzorovou instalaci tepelného čerpadla ACOND v bytovém domě se 40 byty. Zajímal se zejména o špičkovou ekonomiku provozu a rychlou finanční návratnost investice. Nejvíce ho překvapil bezhlučný chod zařízení. Na fotografii s ředitelem ACOND a.s. Jiřím Hanusem.
mzp_pisecke_p

One thought on “Tepelné čerpadlo pro panelové domy

Comments are closed.