Meziroční růst 30%

Děkujeme zákazníkům za mimořádnou přízeň v roce 2014, díky níž jsme meziročně navýšili obrat o více než 30%! Nejvíce nových zakázek jsme získali na základě referencí spokojených zákazníků. Tržby poprvé překročily 100 mil. Kč.

ACOND a.s.

čtyři desetiletí zkušeností v oboru přináší všem zákazníkům vysoce pokročilá technická řešení vzduchotechniky a tepelných čerpadel. Každý detail je promyšlen a zpracován s nejvyššími nároky na spolehlivost, kvalitu a snadný servis.

Naše vysoce energeticky úsporná technika je šetrná k životnímu prostředí. Deset let úspěšně působíme na českém trhu tepelných čerpadel. Neustálý vývoj, nejlepší komponenty, pečlivá montáž a přísná kontrola jsou zárukou rychle návratné investice do ekonomického vytápění objektů.

Více než 18 600 instalací topných a chladících systémů v ČR. Spolehlivý servis po celé České republice zajišťuje síť obchodně a technicky vyškolených partnerů.

Jsme rodinná firma. Kvalitní výrobky, spokojení zákazníci a dobrá pověst je pro nás mnohem důležitější než okamžitý zisk.

Členství ACOND a. s.

 

eu-cert

European Certified Heat Pump Installer

hospodarska_komora

Hospodářská komora České republiky

chkt

Svaz chladicí a klimatizační techniky

avtc

Asociace pro využití tepelných čerpadel Czech Heat Pump Association