Meziroční růst 30%

Děkujeme zákazníkům za stále rostoucí přízeň. Tržby firmy přesáhly 200 mil. Kč a stále rostou. Nejvíce nových zakázek získáváme na základě referencí z předchozích zakázek. Opravdu se snažíme o Vaši spokojenost.

Zákazníkům v ČR jsme dodali již více než 20 tisíc topných a chladících systémů. Jsme českým výrobcem a sami zajišťujeme profesionální montáž a záruční i pozáruční technickou podporu.

Kvalitní výrobky, spokojení zákazníci a dobrá pověst jsou pro nás mnohem důležitější než okamžitý zisk.

 

ACOND a.s.

čtyři desetiletí zkušeností v oboru přináší všem zákazníkům vysoce pokročilá technická řešení vzduchotechniky a tepelných čerpadel. Každý detail je promyšlen a zpracován s nejvyššími nároky na spolehlivost, kvalitu a snadný servis.

Naše vysoce energeticky úsporná technika je šetrná k životnímu prostředí. Deset let úspěšně působíme na českém trhu tepelných čerpadel. Neustálý vývoj, nejlepší komponenty, pečlivá montáž a přísná kontrola jsou zárukou rychle návratné investice do ekonomického vytápění objektů.

 

Více než 18 600 instalací topných a chladících systémů v ČR. Spolehlivý servis po celé České republice zajišťuje síť obchodně a technicky vyškolených partnerů.

Jsme rodinná firma. Kvalitní výrobky, spokojení zákazníci a dobrá pověst je pro nás mnohem důležitější než okamžitý zisk.

Členství ACOND a. s.

 

eu-cert

European Certified Heat Pump Installer

hospodarska_komora

Hospodářská komora České republiky

chkt

Svaz chladicí a klimatizační techniky

avtc

Asociace pro využití tepelných čerpadel Czech Heat Pump Association